STIPRAI

IMUNITĀTEI

INGVERS+CITRONS

ŠOTIŅI

KAS IR AUKSTAIS SPIEDUMS?

AUKSTĀ SPIEDUMA LAIKĀ NETIEK IZMANTOTS KARSTUMS, BET GAN ROTĒJOŠI ZOBRATI, SĀKOTNĒJI SASMALCINOT AUGĻUS VAI DĀRZEŅUS, PĒC TAM TOS RŪPĪGI SASPIEŽOT, IEGŪSTOT IESPĒJAMI VĒRTĪGĀKO SULU, IZVAIROTIES NO OKSIDĀCIJAS PROCESA.
 
ŠĀDI IESPĒJAMS SAGLABĀT VITAMĪNUS, MINERĀLVIELAS, PROTEĪNUS, ŠĶIEDRVIELAS UN CITAS VĒRTĪGĀS UZTURVIELAS.
 

PAR AUGĻIEM

LAI IKVIENA LOVE FRESH AUKSTĀ SPIEDUMA SULA BŪTU VISAUGSTVĒRTĪGĀKĀ UN GARDĀKĀ, RŪPĪGI IZVĒLAMIES PAŠUS SULĪGĀKOS, APAĻĀKOS, SKAISTĀKOS UN CITĀDI LABĀKOS AUGĻUS. TĀPAT ĪPAŠU UZMANĪBU PIEVĒRŠAM TO SEZONALITĀTEI, LAI NODROŠINĀTU PILNVĒRTĪGĀKO GARŠAS BAUDĪJUMU.

 

KĀ MĒS ATŠĶIRAMIES?

MĒS - LOVE FRESH, ESAM PAR SABALANSĒTU UZTURU, NEATBALSTOT DETOX KŪRES & NEVAJADZĪGU BADOŠANOS. PASTĀVAM PAR VESELĪGU UN UZTURVĒRTĪBĀ BAGĀTU ĒDIENU KO PAPILDINA AUKSTĀ SPIEDUMA VĒRTĪGĀS SULAS, KĀ ARĪ AKTĪVS DZĪVESVEIDS. 

KĀ ZINĀMS IK DIENAS MUMS KATRAM BŪTU JĀUZŅEM ZINĀMS DAUDZUMS AUGĻU UN DĀRZEŅU (TĀ SAUCAMAIS “5A DAY”, TAČU SAPROTAMS, KA ĒDOT, NEPIECIEŠAMO DAUDZUMU DIENĀ NAV TIK VIEGLI UZŅEMT, TĀDĒĻ TO VIEGLĀK UN PATĪKAMĀK IR IEDZERT, PIE TAM IZBAUDOT GARDAS GARŠU KOMBINĀCIJAS.

PAR DĀRZEŅIEM

RŪPĒJOTIES PAR LOVE FRESH AUKSTĀ SPIEDUMA SULU UZTURVĒRTĪBU, IZVĒLAMIES VISBAGĀTĪGĀKOS & RAŽENĀKOS SAKŅAUGUS, KĀ ARĪ DĀRZEŅUS, KURUS MEISTARĪGI APVIENOJAM DAŽĀDĀS GARDĀS GARŠU KOMBINĀCIJĀS. LŪKOJAMIES, LAI TIKTU IZMANTOTI TIKAI AUGSTĀKĀS KVALITĀTES SEZONĀLI AUGI, TĀDĒJĀDI IEGŪSTOT PAŠU VĒRTĪGĀKO NO AUGA.